Для покупців

Post

Ласкаво просимо до майданчика Leovold!

Тут ви можете побачити товари за різноманітними тематиками від найрізноманітніших продавців. Leovold - вільний майданчик, і абсолютно безкоштовний як для продавців, так і для покупців.

Щоб зробити замовлення – радимо зареєструватися та заповнити свою адресу всередині кабінету. Так ви зможете відстежувати свої покупки та швидко здійснювати замовлення.

Якщо ви додали товар у кошик – його все ще може перехопити той, хто швидше оформить замовлення. Якщо ви бачите щось рідкісне, і хочете швидко піймати це – радимо використовувати Швидку Покупку.

Оплата відбувається не через сайт, а безпосередньо продавцю. Ми не маємо відношення до угод, що відбуваються всередині сайту. Додаються тільки ті продавці, що мають якесь ім'я на ринку, але все одно ми вам радимо не ризикувати і вибирати післяплату, якщо ви вперше укладаєте угоду з цим продавцем.

Якщо у вас є зауваження щодо продавця - не соромтеся і звертайтеся до нас, пишіть у телеграм @leovoldcom або на пошту leovoldua@gmail.com. Якщо ви надасте повну інформацію, чим ви незадоволені, і дасте докази – ми заморозимо обліковий запис продавця.