Для продавців

Post

Ласкаво просимо до майданчика Leovold!

Тут ви можете заповнити свій профіль, виставити товари та мати повноцінний функціонал інтернет-магазину. Leovold - вільний майданчик, і абсолютно безкоштовний як для продавців, так і для покупців.

Щоб стати продавцем - зареєструйтесь, зайдіть на сайт з ПК або ноутбука, натисніть на "Мій профіль" і на "Стати продавцем". Ви зможете одразу заповнити свій магазин та виставляти товари, а після схвалення адміністрацією вони з'являться на майданчику.

Оповіщення про замовлення будуть надходити вам на пошту. В особистому кабінеті можна змінювати статуси замовлень та статуси оплати замовлень. Майданчик не має відношення до вашої роботи з покупцями. Оплати за замовлення будуть йти безпосередньо до вас. Якщо в замовленні вибрана передоплата – зв'яжіться з покупцем та дайте йому номер реквізитів

Головне правило платформи – покупець повинен залишатися задоволеним. Якщо до вас є претензії, і ви їх не дозволили – ваш магазин може бути заморожений. Також, профіль може бути заморожений, якщо ви некрасиво оформляєте товари - з фотографіями в поганій якості і так далі

Ресурс гнучкий за можливостями, і якщо вам хочеться додати товари для категорій яких немає на сайті - напишіть адміністратору і вони з'являться.

Для зв'язку з адміністратором -

telegram @leovoldcom, пошта leovoldua@gmail.com.